IPHONE 13 PRO - КУПИ НА РАТИ
, , ,

IPHONE 13 PRO

IPHONE
11 Продажби

Екран:6.1″ Super Retina OLED 120Hz

Chipset:Apple A15 Bionic

Интерна меморија:128GB, RAM 6GB

Камера:12+12+12+TOF/12MP

Батерија:Li-Ion 3095 mAh (12.11 Wh)

Гаранција 1 година

Бесплатна испорака

92,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.