Iphone 14 Plus - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iphone 14 Plus

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 74,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија: 128GB
iOS 16
Големина на екран: 6.7 инчи
Резолуција: 1284 x 2778 пиксели
Батерија Li-Ion 4323 mAh
Камера:12 MP, f/1.5 + 12 MP, f/2.4
Предна камера: 12 MP, f/1.9
Брзо полнење: 50% за 30 мин.

Продавница

Бренд