Iphone 14 pro - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iphone 14 pro

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 98,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

iOS 16

6.1 inches, 91.7 cm2

128GB 6GB RAM

Fast charging, 50% in 30 min

1 година гаранција

Бесплатна Достава

Li-Ion 3200 mAh