Iskra DT2140 Електричен тример за трева - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Iskra DT2140 Електричен тример за трева

Нема инфо.

Напон: 230V-240V ~ 50Hz
Моќност: 550W
Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
Телескопска рачка: 22 см
Должина на кабелот: 35 см

 

4,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.