Iskra DT2140 Електричен тример за трева - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , , ,

Iskra DT2140 Електричен тример за трева

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден 4,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 230V-240V ~ 50Hz
Моќност: 550W
Брзина во празно: 10,000 вртежи во минута
Дијаметар за сечење: Ø 300 mm
Дијаметар на конец: Ø 1,6 mm
Телескопска рачка: 22 см
Должина на кабелот: 35 см
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница