Iskra ERO електричен бетонски вибратор IE-BV2 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra ERO електричен бетонски вибратор IE-BV2

Iskra
Нема инфо.

Електрични бетонски вибратор

Jaчина: 1500W

Напон: 230V / 50 Hz (jednofazni)

Вртежи мотор: 2850 o / min

Приклучок на игла: центриран

Робусни електромотор

Појачано челичко куќиште

Прекинувач

Транспортна рачка

Нето маса: 12,2 кг

Бруто маса: 13,2 кг

Бесплатна испорака

10,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница