Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска дупчалка - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra ERO IE-CD62-120S Батериска дупчалка

Iskra
Нема инфо.

Карактеристики:

Напон: 12V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
Вртежи во празно:
-во прва брзина: 0-400 / min-1;
-во втора брзина: 0-1500 / min-1
Степени на вртежен момент: 18+1; вртежен момент: 12 Nm
LED сијалица
Гумирана рачка
Полнач за брзо полнење
Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
Капацитет на дупчење : 16 mm (дрво), 8 mm (железо)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

3,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница