Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска дупчалка - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra ERO IE-CD71-180S Батериска дупчалка

Iskra
Нема инфо.

арактеристики:

Напон: 18V
Моќност : 2 х Li-ion Батерија ( 2,0Ah )
Вртежи во празно:
-во прва брзина: 0-400 / min-1;
-во втора брзина: 0-1500 / min-1
Степени на вртежен момент: 21+1; вртежен момент: 25 Nm
LED сијалица
Гумирана рачка
Полнач за брзо полнење
Самозатезна глава : Ø 0,8-10mm(max)
Капацитет на дупчење : 22 mm (дрво), 8 mm (железо)
2 години гаранција
Доставата на овај продукт е бесплатна

8,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница