Iskra FP-1601S Вентилатор со распрскувач - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra FP-1601S Вентилатор со распрскувач

Iskra
Нема инфо.

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со распрскувач, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

Јачина: 75w
Напон: 220-240v~50/60Hz
Дијаметар: Ø 40cm
Функција на нишање: 75 степени
Подесување на наклон: 15 степени
3 брзини
3 крилна перка
Часовник: до 7,5h
Далечинско управување
Функција за распрскување вода
Заштита од прегревање
Гумирано подножје на ногалката
Должина на кабел: 1,5m
Доставата на овај продукт е бесплатна.
2 години гаранција.

6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница