Вентилатор со распрскувач Iskra FP-1601S - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , , ,

Вентилатор со распрскувач Iskra FP-1601S

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,000ден 6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Јачина: 75w

Напон: 220-240v~50/60Hz

Дијаметар: Ø 40cm

Функција на нишање: 75 степени

Подесување на наклон: 15 степени

3 брзини

3 крилна перка

Часовник: до 7,5h

Далечинско управување

Функција за распрскување вода

Заштита од прегревање

Гумирано подножје на ногалката

Должина на кабел: 1,5 m

Доставата на овај продукт е бесплатна

2 години гаранција.

Бренд

Продавница