Iskra FS-9017A Mашина за сецкање - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra FS-9017A Mашина за сецкање

Iskra
1 Продажби

Моќност: 150W
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Сечило: 189mm дијаметар
Сечило од нерѓосувачки челик
Должина на сечење: 160-170mm
Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
Работен циклус cca.4min
Алуминиумско куќиште
Држач за храна
Лизгач за храна
Нелизгачки ногарки
Едноставно управување
Димензии на кутија: 252mm (Д) x 388 mm(Ш) x 236mm (В);
нето тежина: 3, 98kg
Бруто тежина: 4,7kg
2 години гаранција.
Доставата на овај продукт е бесплатна.

4,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница