Mашина за сецкање Iskra FS-9017A - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Mашина за сецкање Iskra FS-9017A

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 150W

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Сечило: 189mm дијаметар

Сечило од нерѓосувачки челик

Должина на сечење: 160-170mm

Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm

Работен циклус cca.4min

Алуминиумско куќиште

Држач за храна

Лизгач за храна

Нелизгачки ногарки

Едноставно управување

Димензии на кутија: 252mm (Д) x 388 mm(Ш) x 236mm (В)

Нето тежина: 3, 98kg

Бруто тежина: 4,7kg

2 години гаранција

Доставата на овај продукт е бесплатна

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X