Iskra GR-810 Плинска скара - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra GR-810 Плинска скара

Iskra
Нема инфо.

Моќност: 2.55kW
Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm
Отстранливa емајлиранa плотна со рачки
Пренослива и лесна
Регулатор на притисокот за плин
За надворешна употреба
Поврзување за гас: 8 mm
притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37
Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)
Тежина: 6,11 кг
Доставата на овај продукт е бесплатна.
2 години гаранција.

3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница