Плинска скара Iskra GR-810 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Плинска скара Iskra GR-810

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 2.55kW

Дијаметарот на површина за печење: Ø 44 cm

Отстранливa емајлиранa плотна со рачки

Пренослива и лесна

Регулатор на притисокот за плин

За надворешна употреба

Поврзување за гас: 8 mm

Притисок (mmHg): 30, 28-30 / 37

Димензии на пакување (во мм): 459 (H) x 463 (Ш) x 141 (Д)

Тежина: 6,11 кг

Доставата на овај продукт е бесплатна

2 години гаранција

Бренд

Продавница