Iskra GX AG010 1 Аголна брусалка 2000w - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra GX AG010 1 Аголна брусалка 2000w

Iskra
Нема инфо.

2000 W јачина
6500 rpm во празен од
180 mm макс. големина на диск
М14 големина на браник
Подесива рачка
2,2 kg тежина
2 години гаранција
Бесплатна достава

5,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница