Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура

Iskra
Нема инфо.

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати – карактеристики:

Јачина: 500W
Напон: 230-240V~50Hz
Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
Глава: ø 13mm
Променлива брзина
Два сета на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,5m
Пакување: куфер
Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
Нето тежина: 3,625 kg
Бруто тежина: 3,75 kg
Гаранција 24 месеци
Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)
Сетот на рачни алати се содржи од:

Столарски чекич 227g
Комбинирана клешта
Клешта која се подесува
Магнетски додаток за додавање
Тапетарски нож
Метро (2 m)
Сет на насадни клучеви
Сет 25 mm додаток
Сет за бушење
Типли
Доставата на овај продукт е бесплатна

3,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница