Мултифунционален пекач Iskra HP-MT01 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Мултифунционален пекач Iskra HP-MT01

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz

Моќност на котелот: 1400 W

Волумен: 5 L

Индикатор за статус на греење: Да

Рачки за носење: Да

Тежина: 4,25 кг

Доставата на овај продукт е бесплатна

2 години гаранција

Бренд

Продавница