Iskra JC-220S чистач на пареа - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra JC-220S чистач на пареа


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1500W (максимум)
Должина на кабел: 5м
Глава со кружен зглоб
страничен наклон од 90 °
навалување напред – наназад 70 °
Чисти и дезинфицира со пареа од 100-120 ° C
Погоден за повеќето материјали и површини
Турбо систем за греење
Ергономски дизајнирана рачка
Резервоар за вода 300 ml
Заштитен капак на резервоарот за вода
Достапно на сите места
Димензии на пакувањето (LxWxH mm): 245x170x510
Нето тежина: 3 кг
Бруто тежина: 3,2 кг

Додатоци:

Додаток за чистење на прозорци
Додаток за чистење облека
Крпи за чистење
Тркалезни четки (2 пати изработени од најлон)
млазница на млаз со пареа
Аголна екстензија
Чаша за Мерење
24 месеци гаранција