Воздушен компресор Iskra BDM50 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Воздушен компресор Iskra BDM50

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Воздушен компресор
Моќност: 1500 W
Напон: 230V~50hz
Вртежи во празен од: 2800 min-1
Моќ на вшмукување: 210 l/min
Работен притисок (макс): 8 бара
Големина на садот за притисок: 50 л
Димензија на садот за притисок: 380×250 мм
Димензија на пакувањето во мм(ДхШхВ): 450 x 420 x 860
Нето тежина: 28.5 кг
Бруто тежина: 31 кг
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница