Iskra мини шпорет - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Iskra мини шпорет

Iskra
Нема инфо.

Производител: Iskra
Мини шпорет со електрични плочи

Моќ 2000 W (голема плоча – 1000 W Ф187mm, мала плоча – 600 W Ф155mm

Напон 220-240V~50/60Hz

Зафатнина 38 Lit.

Димензии: 520mm(Д) x 380mm(Ш) x 380mm(В)

Подесување на температура од 100 до 230 C

3 подесувања на рерната (Горен греач + ражен, Долен греач, Два греачи + ражен)

Функција со тајмер од 0 до 60 мин. со аларм

Функција за ражен

Функција за кружење на воздух

Грејни елементи од не’рѓосувачки челик

Додатоци (Тава, Решетка со држач, Ражен со држач)

2 година гаранција

5,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница