Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

Iskra
Нема инфо.

Напон: 3,6V
Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
Вртежи во празно: 1000 / min-1
Ширина на сечење : 80 mm ( трева)
Должина на сечење : 110 mm ( ограда )
Додатоци за сечење ограда
Додатоци за трим
2 сечива
2 насоки на движење
Ергономска рачка
Сигурносен прекидач за закочување
2 година гаранција

3,150ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница