Iskra PS 1200-180 Полирка - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra PS 1200-180 Полирка

Iskra
Нема инфо.

Машината за полирање Iskra PS1200-180 е погодна за брусење, полирање и употреба со жичени четки.

Опременa е со копче за брзо бирање со кое можете да ја поставите саканата работна брзина. Опремен е со дополнителна рачка и плоча за полирање со облога од овча кожа.

Моќност: 1.200 W.
бр. брзина на мирување: 1.000-3.500 вртежи во минута
Дијаметар на плочата: 180 mm
Тема: M14
Тежина (нето): 2,9 кг

5,499ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница