Iskra QT3040 Електрична косилка - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Iskra QT3040 Електрична косилка

Iskra
Нема инфо.

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

• моќност: 1600W
• Напон: 230-240V ~ 50Hz
• Максимална ширина на сечењето 5 позиции: 400 mm
• Прилагодлива висина на сечење: 25-65 мм
• Волумен на корпа за трева: 45L
• Пластично куќиште
• 24 месеци гаранција

8,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница