Мелница за месо Iskra THMGD500A - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Мелница за месо Iskra THMGD500A

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1200 W (max)

Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

Цедење за домати

3 алатки за месо мелница

Наставки за изработка на кобасици

Електронска контрола

Нож од нерѓосувачки челик

Повратна функција

Стапката на проток: 1,6 kg / min

Пакување во кутија

Доставата на овај продукт е бесплатна

2 години гаранција

Бренд

Продавница