Iskra YS-14 Air Cooler - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra YS-14 Air Cooler

Iskra
1 Продажби

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен Air Cooler со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

Карактеристики:

мобилен ладилник за воздух ISKRA YS-14
моќност: 60W
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
вода или мраз за ладење и влажност
Чист воздух без загадување
3 брзини на вентилаторот: ниска / средна / висока
подвижни отвори со 3 различни функции
функција на осцилација
сад – капацитет од 10 литри
потрошувачка на 0,7L – 1,3L / h
индикација за нивото на водата
2 патрони за мраз
тркала за полесна подвижност
далечински управувач
Тајмер од 7,5 часа

Димензии на пакувањето (во мм): 430 (L) x 330 (W) x 680 (H)
Нето тежина: 6,0 кг
Бруто тежина: 7,2 кг

24 месеци гаранција

 

6,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница