Iskra Z1C DL05 26 Хилта 850w - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Iskra Z1C DL05 26 Хилта 850w

Iskra
Нема инфо.

850 W јачина
850 rpm во празен од
3150 удари во минута
SDS Футер
Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина
1,8 m должина на кабелот
2,2 kg тежина
2 години гаранција
Бесплатна достава

5,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница