ITALJET ROCKET 4Т - КУПИ НА РАТИ
, ,

ITALJET ROCKET 4Т

Italjet
1 Продажби

ТИП НА МОТОР: 1P39QMB – 4T

РАБОТЕН ВОЛУМЕН НА ЦИЛИНДАРОТ: 50 CC

СТАРТУВАЊЕ: ЕЛЕКТРИЧНО / КУРБЛА

ДИМЕНЗИИ L X W X H (MM): 1825 X 675 X 1173

МЕЃУОСКИНО РАСТОЈАНИЕ: 1335

ПРЕДНИ /ЗАДНИ КОЧНИЦИ: ДИСК / ГУРТНИ

БАНДАЖИ ПРЕДНИ /ЗАДНИ: АЛ. ЛЕГУРА / АЛ. ЛЕГУРА

ДИМЕНЗИИ НА ГУМИ ПРЕДНИ /ЗАДНИ:120/70-12 / 120/70-12

ПАЛЕЊЕ : CDI

БАТЕРИЈА: 12V – 7AH

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

89,974ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница