JONWAY 125 7A - КУПИ НА РАТИ
, ,

JONWAY 125 7A

JONWAY
4 Продажби

Model: JONWAY 125 7A
Engine tipe: 152 QMI
Power: 6.9 hp
Bore & Stroke: 52.4mm x 57.8mm
Startin system: Electric (CDI) / Kick
Compress ratio: 9.0:1
Length x Width x Height: 1,980mm x 680mm x 1,120mm
Battery capacity: 12V7Ah
Wheel size: Front 80/90-14 Rear 90/90-14
Wheelbase: 1,280 mm
Weight : 100 kg
Бесплатна Достава

78,735ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница