Кафемат Fuego CM-6821 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат Fuego CM-6821

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 850 W

Притисок: 15bar

Капацитет на резервоар: 1.5 l

Безбедносен систем за заштита

Бесплатна испорака

 

Бренд

Продавница