Кафемат Lavazza LM Jolie Lime - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат Lavazza LM Jolie Lime

Lavazza

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,199ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1250 W

Притисок на пумпа: 10 bar

Pезервоар за вода: 0.6 L

Должина на кабел: 0.8m

Време на подготовка: 25 sec

Компатибилен со Lavazza A Modo Mio капсули

Користен капацитет на фиоки за капсули 4/5

Автоматско исклучување за 9мин

Напон-фрекфенција: 220–240 V – 50–60 Hz

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X