Кафемат Mesko MS 4403 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат Mesko MS 4403

Mesko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,699ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 850 W

Притисок на пумпата: 15 bar

Отстранлив резервоар за вода: 1,6l

Може да се подготви еспресо или капучино.

Интегрирана млазница за млеко-пена

Контрола на пареата

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X