Кафемат Severin KA 4826 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат Severin KA 4826

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,690ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 1000W

Материјал: нерѓосувачки челик, стакло, пластика

Капацитет на бокал: 1.25 l

Oтстранлив филтер 1 x 4

Предвидена количина до 10 шолји

Прекинувач ON/OFF со пилот светло

Автоматско исклучување

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X