Домашна безбедносна камера Mi 360 ° 2K Pro - КУПИ НА РАТИ
, ,

Домашна безбедносна камера Mi 360 ° 2K Pro

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,390ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Работна температура  -10 ° C до 50 ° C
Резолуција 1296 p
Кодирање на видео  Н.265
Складирање  MicroSD картичка (поддржана до 32 GB)
Безжична врска Wi-Fi IEEE 802.11a / b / g / n / ac 2,4 GHz / 5 GHz, Bluetooth 4,2
Нето тежина  349 гр
Напојување  5 V = 2 А
Агол на леќата 110 °
Димензии 122 x 78 x 78 mm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница