Апарат за сладолед Kenwood IM 250 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Апарат за сладолед Kenwood IM 250

KENWOOD

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,780ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Време на подготовка 15-40 мин

Тивок при работа

2 години гаранција

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X