КЛИМА HISENSE ENERGY PRO X QH35XV3BG/QG35XV0EW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КЛИМА HISENSE ENERGY PRO X QH35XV3BG/QG35XV0EW

HISENSE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 42,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Максимална енергетска ефикасност A+++ / A+++
Тивко работење на внатрешната единица (само 18 dB)
360 Full DC инвертер технологија
Мерење на потрошувачката на електрична енергија
WiFi адаптер како стандарден дел од единицата со можност за контрола со помош на апликацијата и глас
AI Smart технологија со вештачка интелигенција
Паметен проток на подот – во зима, топол воздух се крева кон таванот и го загрева секој агол од собата
Паметен проток на воздух со плафон – создава воздушен лак за ладење за природно ладење во текот на летото
Smart-Eye – Паметно око – скенирање на просторијата со термална камера за подобра насока на воздухот
24 часовен тајмер
Автоматско рестартирање
Детска брава
4 режими за удобно спиење
Hi-Nano технологија – Воздушен јонизатор за поздрава животна средина, ги елиминира бактериите и вирусите
Функција за самочистење на внатрешна и надворешна единица
Антибактериската површина на внатрешната единица го спречува растот и ширењето на бактериите
Загреана када на надворешната единица – за можност за загревање до -22°C
Еколошко ладилно средство R32
Режим Super Cool за брзо ладење
Функција против мувла – самочистење – сушење на испарувачот по исклучување на уредот
Филтрација 4 во 1. Четири различни филтри за елиминирање на нечистотијата, алергените и бактериите
Калење 8°C – одржува константна температура од 8°C во вашиот дом, штити од штети предизвикани од смрзнување, одлична карактеристика доколку сте подолго време надвор од дома
Специјална површинска обработка на лајсни на разменувачите на топлина
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница