Клуб маса 4001 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса 4001

Mondivi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 114 x 69 х 41.5 cm

Изработка: клуб маса изработена од Американски фурниран медијапан, кој што се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите.

Две фиоки со меко затворање и со декоративни елементи.

Црни метални ногари.

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X