Клуб маса ГАЛАКТИК - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Клуб маса ГАЛАКТИК

Мебел Ви
1 Продажби

Димензии: 90 x 90 х 40 cm
Боја: бБетон / Даб Сонома (како на сликата)
Изработка: Клуб масаизработена од висококвалитетна иверка. Оргинално парче мебел за Вашата дневна соба.
*Производот се испорачува немонтиран.

Бесплатна испорака

7,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.