Клуб маса КАРЕА - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Клуб маса КАРЕА

Мебел Ви
Нема инфо.

Димензии: 110 x 65 х 35,5 cm
Боја: Каманова слива со Црна
Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm, внатрешно организирана со дополнителни 2 прегради со црна боја, црни ногари.
*Производот се испорачува немонтиран.
Бесплатна испорака

9,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.