Клуб маса Тидас - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса Тидас

WOODMAK

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков

Должина: 90cm

Висина: 40cm

Ширина: 50cm

Бренд

Продавница