Клуб маса ВОЛТА - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Клуб маса ВОЛТА

Мебел Ви
Нема инфо.

Димензии: 113 x 63 х 46 cm
Боја:  Даб, црни метални ногари
Изработка: Клуб маса изработена од МДФ во даб, со мат црни ногари и четири прегради на средината.
Производот се испорачува немонтиран.
Бесплатна испорака

10,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.