Клуб маса Мола - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса Мола

Мебел Ви
Нема инфо.

Димензии: 120 x 70 x 45,5 cm

Боја: aртисан со гранада

Изработка: високо квалитетна иверка со дебелина 18 mm, плотна со дебелина 36 mm

8,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.