Клуб маса Палаза - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Клуб маса Палаза

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 110 x 60 x 42 cm

Изработка: клуб маса изработена од бел МДФ висок сјај.