КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР FAVORIT RF 263 N - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР FAVORIT RF 263 N

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Нето капацитет: 213 L
Капацитет на ладилникот: 171 L
Капацитет на замрзнувачот: 42 L
Прилагодливи стаклени полици
Полици на врата во ладилник: 3
Фиока во ладилник: 1
Полици во замрзнувач: 1
Регулирачки ногарки
Потрошувачка на енергија: 212 kWh
Ниво на бучност: 41 dB
Димензии (ШхВхД): 540 х 1440 х 570 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница