КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX CF310D NFX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX CF310D NFX

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+/F
Систем за ладење: Total NoFrost
Вкупен нето капацитет: 310 L
Волумен на разладниот дел: 224 L
Волумен на замрзнувачкиот дел: 86 L
Дигитален дисплеј/Fast cool
Multiflow 360°: 3D дување на воздух
Број на полици во ладилникот: 4
Број на фиоки во ладилникот: 1
Број на полици на врата: 5
Број на фиоки во замрзнувач: 3
Бучност: 41 dB(A)
Димензии (ШxВxД): 595 x 1880 x 630 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница