КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX DD207 SL - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX DD207 SL

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: F
Вкупен нето капацитет: 204 l
Нето капацитет на фриждерот: 163 l
Нето капацитет на замрзнувачот: 41 l
Број на полици во фрижидерот: 3
Број на полици на вратата од фрижидерот: 3
Број на фиоки во фрижидерот: 1
Број на полици во комората: 1
Матерјал на вратата: Метал
Променлива насока на отворање на вратата
Бучавост: 40 dB
Димензии (ШхВхД): 55 x 143 х 55 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница