ТВ Комода Андора - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТВ Комода Андора

WOODMAK
Нема инфо.

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Должина: 135cm

Висина: 50cm

Ширина: 30cm

3,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница