ТВ Комода Мунера - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

ТВ Комода Мунера

WOODMAK

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков
Должина: 135cm
Висина: 50cm
Ширина: 30cm
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд