KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

Нема инфо.

Енергетска класа: A
Боја: бела
Приклучна сила:8,3 kW
Со вентилатор
3 години гаранција
Бесплатна Достава

21,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.