KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

KONCAR Машина за перење PR 10 6.FCD3N

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,460ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 6
Број на вртежи (o/min): 800
Електронско управување
Easy logic состав (Eco-Logic)
Број на програми: 15
Енергетска класа: D
Гаранција 3 години
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks