KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N - КУПИ НА РАТИ
, , ,

KONCAR Машина за перење PR 10 7.FCD3N


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет (kg): 7
Број на вртежи (o/min): 1000
Заштита од протекување
Заштита за деца
Број на програми: 15
Пумпа со филтер
Инокс бубањ
Енергетска класа: D
Центрифугирање: C
Димензии (ВхШхД) (cm): 84,5×59,7×52,7
Гаранција 3 години
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА